DETEKTYWI & PRAWNICY

ds. karnych,  gospodarczych, korporacyjnych i majątkowo-rozwodowych
PROFESJONALNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

Skontaktuj się z nami

EXPERTUS security secret services ®
agencja detektywistyczna & ochrony biznesu

EXPERTUS ® to bezpieczeństwo prywatności i biznesu realizowane przez profesjonalnych i doświadczonych detektywów i prawników, prowadzących od ponad 20 lat firmy w zakresie: usług detektywistycznych, ochrony biznesu oraz doradztwa prawno-kryminalistyczno-kryminologicznego.

 

Geneaologia poszukiwanie spadkobiercow

Poszukiwanie spadkobierców i swiadków

Nagłe i niepodziewane pojawienie się spadkobierców, kiedy planujemy sprzedaż nieruchomości albo ziemi może pokrzyżować życiowe plany. Równie kłopotliwe bywają spadkowe perturbacje, gdy w grę wchodzą sprawy rozwodowe albo związane z ustaleniem dziedziczenia w tzw. rodzinach patchworkowych. W tych i podobnych sprawach warto zwrócić się po pomoc do profesjonalnych detektywów mających dostęp do wszelkiej dokumentacjo oraz rozeznanie w prawie spadkowym.

Równie trudnym zadaniem jest poszukiwanie świadków wypadków albo tych niezbędnych w sprawach rozwodowych. Doświadczony detektyw wie jak do nich dotrzeć i jak przekonać, by zeznawali. Umiejętność podejmowania rozmów z osobami, które nie życzą sobie mieć do czynienia z wymiarem sprawiedliwości to jedna z cenniejszych kompetencji detektywów Agencji Expertus.

Genealogia detektywistyczna

Skomplikowana historia geopolityczna, nasilające się okresowo ruchy emigracyjne czy po prostu znaczny upływ czasu to najczęstsze powody, dla których traci się kontakt z przodkami i znajomość własnych korzeni. Wykorzystując wszystkie znane metody - od przeglądu archiwów i zbiorów bibliotecznych (także tych niedostępnych dla ludzi z zewnątrz) po metody śledcze - postaramy się odszukać Państwa przodków i spadkobierców. Dzięki sieci współpracowników i partnerów możemy korzystać z wiedzy i umiejętności osób o różnym wykształceniu i doświadczeniu, co znacznie usprawnia proces poszukiwania i poszerza pole działania.

 

Wiesław Jan Modrakowski

Absolwent i doktor nauk prawnych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika; licencjonowany prywatny detektyw; założyciel i prokurent firmy EXPERTUS security secret services Group ® w Warszawie; Prezes Zarządu POLSKIEJ FEDERACJI DETEKTYWÓW - Stowarzyszenia Przedsiębiorców® (od 21.12.2016r.); Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów (2013-2016); doradca ds. bezpieczeństwa oraz kontrwywiadowczej ochrony kontraktów i korporacji; b. oficer Biura ds. Przestępczości Gospodarczej Komendy Głównej Policji; b. Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego i Zarządu Warszawskiego Polskiego Związku Pracodawców OCHRONA; członek wielu polskich i międzynarodowych organizacji bezpieczeństwa biznesu – w tym Polskiego Stowarzyszenia Detektywów, Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego i Zrzeszenia Prawników Polskich oraz International Association of Auto Theft Investigators, World Association of Detectives i International Police Association

Interesujące tematy:

 • DOKUMENTACJE DO CELÓW PROCESOWYCH
 • KWALIFIKACJA ZDARZEŃ NADZWYCZAJNYCH
 • STAN PRAWNY I FIZYCZNY NIERUCHOMOŚCI
 • WIARYGODNOŚĆ OFERENTÓW - KONTRAHENTÓW
 • PROCEDURY NAPRAWCZE I PREWENCYJNE
 • ARCHIWIZACJA I ODZYSKIWANIE DANYCH
 • ANALIZY KRYMINOLOGICZNE ANONIMÓW
 • PUŁAPKI KRYMINALISTYCZNE
 • MODUS OPERANDI PRZESTĘPSTW
 • POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA BIZNESU
 • INFORMATYKA I TECHNIKI ŚLEDCZE
 • OBSERWACJA - GPS - DRONY

©Copyright by EXPERTUS®. Website designed by Alvaro CI.

 

Agencja detektywistyczna & ochrony biznesu EXPERTUS®

00-103 Warszawa, Królewska 43/111, 03-982 Warszawa, ul. Bora-Komorowskiego 56,  tel. (+48 22) 620 78 39, tel. całodobowy (+48) 601 22 34 56, email: detektyw@expertus.pl

WAŻNA INFORMACJA DLA ZLECENIODAWCÓW USŁUG DETEKTYWISTYCZNYCH