Warum Expertus®?
Wir bieten Detektivschutz und bieten Hilfe und Diskretion von Detektiven.
Professionalität und der obligatorische hohe Standard sind ein Merkmal, das uns vom Wettbewerb unterscheidet.
Wir stellen fest, was möglich ist, versprechen aber keine Detektivwunder.
Diskriminierung ist einer der Hauptvorteile der Zusammenarbeit mit unserer Detektei.
Wir garantieren Professionalität, Pünktlichkeit und Effizienz von Detektiven & Anwälten.
Pünktlichkeit von Aktivitäten und Dienstleistungen mit Sorgfalt für die wertvolle Zeit der Kunden.
Expertus® ist die Sicherheit Ihrer Privatsphäre und Ihres Geschäfts!

Agencja Detektywistyczna & Ochrony Biznesu ds. Gospodarczych i Rozwodowych


Naszą misją jest wszelka pomoc osobom, podmiotom gospodarczym, urzędom, instytucjom i organom państwa, które z różnych powodów nie mogą w ramach posiadanych możliwości zabezpieczyć swoich praw, interesów lub majątku albo ich niezależnie zweryfikować względnie udokumentować na potrzeby prywatne bądź procedur prawnych.

Potrzebujecie Państwo szczegółowych, a przede wszystkim wiarygodnych informacji popartych dowodami? Chcecie sprawdzić swoich kontrahentów, lojalność pracowników, a może znaleźć osoby ukrywające się? Jeśli tak, trafiliście pod właściwy adres.


Agencja detektywistyczna i ochrony biznesu EXPERTUS security secret services®, na stronie której mamy przyjemność Państwa gościć jest miejscem dla Was idealnym. Nasze biuro detektywistyczne świadczy w pełni profesjonalne usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Zatrudnieni u nas detektywi to wysokiej klasy specjaliści, w pełni przygotowani do realizacji różnego typu zleceń. Są wśród nas prawnicy, eksperci kryminalistyki oraz licencjonowani detektywi, a także koordynatorzy ochrony. Działamy w trzech zasadniczych obszarach: usługi detektywistyczne, ochrona mienia i doradztwo prawno-kryminalistyczno-kryminologiczne. Największym atutem Agencji Expertus pozostaje doświadczenie jej pracowników, współpracowników i partnerów.


W branży detektywistycznej liczy się doświadczenie, perfekcyjna znajomość prawa i procedur oraz terminowość i dyskrecja. Agencja Detektywistyczna Expertus dba o najwyższy standard usług, na straży którego stoi Międzynarodowa Federacja Stowarzyszeń Prywatnych Detektywów. Nie pozwalamy sobie na popełnianie błędów oraz niedociągnięcia, które mogłyby nas kosztować nie tylko utratę klientów, ale także utratę dobrego imienia - obydwu odzyskać nie sposób.


Prywatni Detektywi


Mając na uwadze specyfikę pracy prywatnego detektywa, możemy zagwarantować naszym klientom pełną dyskrecję, maksymalne zaangażowanie oraz niezbędny w każdej sprawie fachowy konsulting. Zwracamy jednocześnie uwagę, że podchodząc do każdego zlecenia indywidualnie, niejednokrotnie nie jesteśmy w stanie od razu na pierwszym spotkaniu ustalić ostatecznej ceny za jego wykonanie.


Nasi prywatni detektywi nigdy nie pozostawią Państwa w niewiedzy: zostaną Państwo poinformowani o zakresie podejmowanych czynności oraz otrzymają wsparcie w podjęciu decyzji tak, aby podejmowane przez nas zlecenia miało optymalny zakres. W toku rozmowy wycenimy naszą pracę i wskażemy przyczyny takich a nie innych kosztów.


Prywatny detektyw chętnie podejmie się każdego zadania, bez względu na to, czy będzie to podejrzenie nielojalności pracowniczej, czy wręcz małżeńska zdrada, wywiad gospodarczy, czy też poszukiwanie osoby zaginionej.


EXPERTUS security secret services® to doświadczeni licencjonowani detektywi i prawnicy dostarczający na potrzeby postępowań sądowych profesjonalne dokumentacje z wykonanych ustaleń, wywiadów, obserwacji i ujawnionych dowodów w sprawach karnych oraz cywilnych – dla osób i firm. Nasze biuro detektywistyczne dba o dostarczanie najbardziej rzetelnych i sprawdzonych informacji, umożliwiających podjęcie kluczowych przez Klienta decyzji. Nasi detektywi, również prywatny detektyw zagwarantują Państwu dyskrecję i wysoką skuteczność.


W wielu miastach

Filie Agencji Detektywistycznej Expertus znajdą państwo w Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej firmie oraz zakresem oferowanych przez Agencję usług. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego.


Profesjonalizm, efektywność, szybkość działania i podejście do problemu z pełną rozwagą sprawiły, że nasze biuro detektywistyczne cieszy się dużym uznaniem wśród Klientów w kraju i za granicą - bez udziału mediów, ale z bezcenną poufnością! Zapraszamy do współpracy!

DETEKTYW EXPERTUS®
aus dem Lateinischen "Erfahren und effektiv im Beruf"
Unsere Partner