Szanowni Państwo, w związku z panującą pandemią COVID-19, informujemy, iż nasza agencja nieprzerwanie świadczy swoje usługi. Zapraszamy do kontaktu pod nr: 725 111 345 (PL) oraz 601 560 952 (ENG).

DETEKTYWI & PRAWNICY

ds. karnych,  gospodarczych, korporacyjnych i majątkowo-rozwodowych
PROFESJONALNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

Skontaktuj się z nami

EXPERTUS security secret services ®
agencja detektywistyczna & ochrony biznesu

Infolinia 24H

+48 601 22 34 56 (PL)

+48 601 560 952 (ENG)

EXPERTUS ® to bezpieczeństwo prywatności i biznesu realizowane przez profesjonalnych i doświadczonych detektywów i prawników, prowadzących od ponad 20 lat firmy w zakresie: usług detektywistycznych, ochrony biznesu oraz doradztwa prawno-kryminalistyczno-kryminologicznego.

Aktualności

Targi Bezpieczeństwa Ochrony Mienia i Zdrowia w Bydgoszczy
29.10.2015

W dniach 24 i 25 października w Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym odbyły się Targi Bezpieczeństwa Ochrony Mienia i Zdrowia w Bydgoszczy. Przypominam, ze Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów  było jednym z patronów merytorycznych tej imprezy. Była to I edycja Targów, która odbyła się po oddaniu Hali do użytku.

W dniu 24 października, członek Zarządu PSLD wygłosił prelekcje na temat: Uwarunkowania prawne i praktyka w sprawach z zakresu śledztw gospodarczych w przedsiębiorstwie. Nowe trendy i wyzwania w pracy detektywa.

W wykładzie a następnie prezentacji urządzeń wykorzystywanych w kontrwywiadzie gospodarczym, wziął udział Paweł Kaźmierski.

W dniu 25 października dużym zainteresowaniem cieszył się wykład Eugeniusza Kazienki n/t zastosowania wariografu w biznesie. Prelekcja została połączona z prezentacją.

Zebranym na wykładach i targach, mówiliśmy o misji PSLD i uwarunkowaniach prawnych w pracy polskiego detektywa. Prezes Wiesław Modrakowski  udzielił wywiadu, przedstawicielom prasy obecnym na imprezie. Zarząd PSLD dziękuje członkom Stowarzyszenia, którzy poświęcili swój czas na przeprowadzenie darmowych konsultacji i udział w wykładach.
Dziękujemy: Agnieszce Modrakowskiej, Ani Miklas, Pawłowi Kaźmierskiemu, Jackowi Dobrogoszcz, Markowi Bartkowskiemu i Sebastianowi Frycz.
Poniżej znajduje się fotorelacja z imprezy. Ograniczyliśmy się do niektórych materiałów, aby nie publikować podobizny osób które nie wyraziły na to zgody.

Pozdrawiamy Zarząd PSLD

Wiesław Jan Modrakowski

Absolwent i doktor nauk prawnych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika; licencjonowany prywatny detektyw; założyciel i prokurent firmy EXPERTUS security secret services Group ® w Warszawie; Prezes Zarządu POLSKIEJ FEDERACJI DETEKTYWÓW - Stowarzyszenia Przedsiębiorców® (od 21.12.2016r.); Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów (2013-2016); doradca ds. bezpieczeństwa oraz kontrwywiadowczej ochrony kontraktów i korporacji; b. oficer Biura ds. Przestępczości Gospodarczej Komendy Głównej Policji; b. Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego i Zarządu Warszawskiego Polskiego Związku Pracodawców OCHRONA; członek wielu polskich i międzynarodowych organizacji bezpieczeństwa biznesu – w tym Polskiego Stowarzyszenia Detektywów, Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego i Zrzeszenia Prawników Polskich oraz International Association of Auto Theft Investigators, World Association of Detectives i International Police Association

Interesujące tematy:

 • DOKUMENTACJE DO CELÓW PROCESOWYCH
 • KWALIFIKACJA ZDARZEŃ NADZWYCZAJNYCH
 • STAN PRAWNY I FIZYCZNY NIERUCHOMOŚCI
 • WIARYGODNOŚĆ OFERENTÓW - KONTRAHENTÓW
 • PROCEDURY NAPRAWCZE I PREWENCYJNE
 • ARCHIWIZACJA I ODZYSKIWANIE DANYCH
 • ANALIZY KRYMINOLOGICZNE ANONIMÓW
 • PUŁAPKI KRYMINALISTYCZNE
 • MODUS OPERANDI PRZESTĘPSTW
 • POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA BIZNESU
 • INFORMATYKA I TECHNIKI ŚLEDCZE
 • OBSERWACJA - GPS - DRONY

©Copyright by EXPERTUS®. Website designed by Alvaro CI.

 

Agencja detektywistyczna & ochrony biznesu EXPERTUS®

00-103 Warszawa, Królewska 43/111, 03-982 Warszawa, ul. Bora-Komorowskiego 56,  tel. (+48 22) 620 78 39, tel. całodobowy (+48) 601 22 34 56, email: detektyw@expertus.pl

WAŻNA INFORMACJA DLA ZLECENIODAWCÓW USŁUG DETEKTYWISTYCZNYCH